Boží ruka

Gary Shepherd

Nakladatelství: Wycliffovi překladatelé Bible

E-shop: 151.05 Kč

Prodejna: 159 Kč

Boží ruka
Knižní novinka

Boží ruka v Himalájích je druhou knihou série pravdivých příběhů, které začaly Andělskými stezkami. Tyto krátké příběhy, které se mohou číst samostatně, byly původně sepsány pro má vnoučata na žádost dcery Adiny. K mnoha z nich jsem se mohl vrátit díky dopisům, které jsem v té době psal.
Pokud jste četli Andělské stezky, už jste se seznámili s Bajuem, mým věrným přítelem a jazykovým poradcem, který byl pro mě nejvýznamnějším křesťanem, jakého jsem ve svém životě potkal.
Gary ShepherdBoží ruka v Himalájích je sbírka dalších podmanivých příběhů o víře v Ježíše, která vás zavede na hranici života a smrti. Tahle víra není příběhem z obrázkové knížky. Garyho příběhy vykreslují obraz toho, co to znamená být věrný Ježíši a mít Ho za nejlepšího přítele.

Barry Borneman, Výkonný ředitel Wycliffe Austrálie

Po přečtení Andělských stezek jsem nadšeně očekávala Garyho další knihu a ani tentokrát mě nezklamal. Jako zkušený řemeslník prokládá Gary příběhy Magarů s Boží moudrostí a nadhledem, který čtenáře vyzývá a povzbuzuje k bližšímu vztahu k Bohu. Magarové mají upřímnou, prostou a vytrvalou víru, která mě inspirovala na každé stránce. Říká se, že pokračování není nikdy tak dobré jako první díl. Dovolím si protestovat. Krátké, samostatné kapitoly této knihy se dají číst v jakékoliv situaci. Pojďte s Magary Nepálu prožívat jejich výzvy, zápasy a velkou radost z poznávání Božích pravd.

Fiona Taylor, Auckland, Nový Zéland

Tento známý autor vypozoroval, že úpadek živého křesťanství vede vždy od nadpřirozena k pouhé morálce. Tyto fascinující a dobře napsané krátké příběhy zachycují Boží zázračnou moc v akci skrze prosté křesťany, kteří žádný takový úpadek nevykazují.

Stephen Woodward, Ph.D., Kings College, Universita v Aberdeen, Skotsko

© 2015 Křesťanský život