Než tě zabijeme a sníme

H. B. Garlock a R. Garlocková

Nakladatelství: Samuel

E-shop: 217.55 Kč

Prodejna: 229 Kč

Většina misionářů, kteří se na začátku 20. století vydali do Libérie, se už živá nevrátila. Novomanželé Garlockovi přesto uposlechli Boží ­volání a vydali se šířít evangelium do neprobádané a nebezpečné země, kde ještě stále přežíval kanibalismus a smrt hrozila na každém kroku.
V této autobiografické knize najdete příběh jejich misionářské služby. Napínavé vyprávění, ve kterém nechybí vysvobození od jisté smrti, zázračné uzdravení, vzkříšení z mrtvých ? a lidé, kteří vydávají své životy Ježíši Kristu.

H. B. Garlock (1897?1985) byl misionářem v několika afrických zemích a později supervizorem misijní služby v Africe, sloužil také jako pastor v několika sborech ve Spojených státech.
Ruthanne Garlocková, spoluautorka této knihy, je snachou H. B. Garlocka a autorkou oblíbených knih o modlitbě. Česky vyšlo Jak se modlit za své děti a Jak se modlit za své blízké.ukázka z knihy:

Hrnuli se ke mně s napřaženými noži a křičeli: ?Zabít! Zabít!? Jejich vůdce zvedl mačetu, aby mi usekl hlavu. Vypadalo to, že je konec. Zavřel jsem oči a odevzdal se do Božích rukou. Znovu a znovu jsem opakoval jméno, které je nad každé jméno: ?JEŽÍŠ, JEŽÍŠ!?
Zničeho nic nastalo hrobové ticho.

© 2015 Křesťanský život